Informace pro SB  a návštěvníky blogůů  ZDE1. Kapitola povídek o HP - Ztracená sestra

Jinny Weasley aneb Bonnie Wright

6. dubna 2009 v 13:55
Bonnie Kathleen Wright se narodila v centru Londýna 17.2.1991 ve znamení vodnáře, které ji předurčilo lásku k cestování. Už od malička byla tato modrooká bruneta (ne zrzka!) velmi nadaná a chytrá, chtěla se stát umělkyní, hrát na různé nástroje (saxofon, piano) a tvořit. Své nadání začala projevovat již na základní škole, kde vynikala v malováním, zpěvu, tanci (africké i moderní tance, balet), a ač je to k nevíře, také ve fotbale. Během svých cest s rodiči po celém světě objevila také další svůj koníček - surfování na australských vlnách s hip-hopovou hudbou v uších.

Během let, kdy byla jen holčičkou z davu, vyrostla Bonnie do krásy a z normálního běhu dětství ji vytrhla v roce 2001 nabídka , aby si zahrála epizodní roli v prvním díle ságy o Harry Potterovi. To ještě sama nemohla tušit, jaký osud ji a postavu zrzavé Ginny Weasleyové, která ji proslavila, čeká, protože autorka knižní ságy dopsala poslední díl až v roce 2007. Této osudové šance se Bonnie rozhodla využít a naplno se ukázala v druhém díle o čarodějnickém učni s podtitulem Tajemná komnata (2002). Bonnie poté podepsala smlouvu i na zbývající díly HP a její hvězda stoupá zároveň s proměnou své postavy.

Vedle ságy o Harry Potterovi se objevila také ve filmu AGATHA CHRISTIE: ŽIVOT V OBRAZECH (2004). Její oblíbenou herečkou a zároveň hereckým ideálem je Nicole Kidman. Pokud by se jednou musela přestat věnovat herectví, chtěla by se stát muzikantkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama