Informace pro SB  a návštěvníky blogůů  ZDE1. Kapitola povídek o HP - Ztracená sestra

Srpen 2010

Evanna Lynch bude číst knihu "Foster" na BBC rádio

31. srpna 2010 v 19:45 | Susan |  News
Ode dneška až do 2. září, bude BBC Radio 4 FM vysílat čtení knihy "Foster", kterou napsala Claire Keagan, Tuto knihu bude v rádiu číst herečka Evanna Lynch,jež v HP filmech stvárňuje Lenku Láskorádovou.V každém z těchto tří dnů bude Evanna číst 15 minut a to vždy od 15:30

Kniha vypráví příběh o malé holce, jež musí žít s matkou a její rodinou na farmě na venkově v Irsku, aniž by věděla, kdy se vrátí domů. V cizím domě nakonec pozná teplo a náklonnost.Pomalu si začne zvyat a je šťastná.Pak ,ale odhalí jedno tajemství a náhle si uvědomí, jak křehká je její idyla.

Ti co nemají možnost poslouchat rádio by měly tyto patnáctiminutové relace nalézt po odvysílání online zde na iPlayer BBC po dobu jednoho týdne.

Nová fotka Harryho na Grimmauldově náměstí č.12 z Relikvií smrti: část I.

31. srpna 2010 v 16:29 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
Nová fotka Harryho na Grimmauldově náměstí č.12 z Relikvií smrti: část I.

Na internet byla právě uvolněna nová fotografie z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I., na které můžete vidět Harryho na schodech na Grimmauldově náměstí č.12! Tato fotka byla k vidění i na nekvalitních scanech k připravovaným HP7 kalendářům, ale teď ji konečně máme k dispozici ve větším rozlišení. Již brzy by mělo být také oznámeno datum uveřejnění oficiálního traileru k filmu.

imagebam.com

Pro Sb

31. srpna 2010 v 16:27 | Susan |  To co se Harryho P. netýká....
Ahojky lidi, předem chci říct, doufám, že jste si ty prázky užili a odpočinuli si. :-) SB si možná šimla , že jsem ted moc neobcházela... omlouvám se. Byla jsem v sobotu na 1 hodnině tanenčí. Extrémně jsem se tam netěšila a tak jsme to musela nějak střebat. Zítra jdu poprvé na střední, určitě vám dám info jak to probíhalo, doufám že to bude super. Všichni co jako já jdu na střední držím palce a těv všem ostatním přeju a by se vám ve škole dařilo. ;-)


Mám vás ráda vaše Adminka Susan :-*

PS. Moc prominte SB obcházet budu až zítra jsem tu jen na skok :-* děkuju za pochopení

Exkluzivní preview klip k Harry Potterovi 7 na Tele Cine Light!

31. srpna 2010 v 11:00 | Susan |  Interwers
Exkluzivní preview klip k Harry Potterovi 7 na Tele Cine Light!

Včera večer byl na portugalském kanálu Tele Cine Light vysílán exkluzivní preview klip k filmu Harry Potter a Relikvie smrti (část I. a II.), který obsahoval záběry z filmu, které jste mohli vidět v teaser traileru a klipech a rozhovory s herci, které pocházejí z exkluzivních klipů od ABC FAMILY, takže bohužel nic nového. Každopádně, již brzy by jsme se měli dočkat prvního oficiální traileru k první části Relikvií smrti, dosud byl zveřejněn jen TEASER TRAILER, který propagoval obě části.


Nové fotky Daniela Radcliffa pro magazín Out a z Movie Con III.

30. srpna 2010 v 19:10 | Susan |  News
Nové fotky Daniela Radcliffa pro magazín Out a z Movie Con III.

Na internet byly před nějakou dobou zveřejněny čtyři nové fotky Daniela Radcliffa pro magazín Out! Na jedné z fotek pózuje s Terry Richardsonem. Všechny fotky z photoshootu pro magazín Out najdete v této galerii.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Bonnie Wright v zářijovém vydání magazínu ASOS!

29. srpna 2010 v 17:48 | Susan |  News
Bonnie Wright v zářijovém vydání magazínu ASOS!

Na internet se dnes dostaly scany ze zářijového vydání magazínu ASOS, jehož obálku zdobila herečka Bonnie Wright, kterou můžete z Potterovek znát jako Ginny Weasleyovou. Celkově máme pět nových fotek/scanů Bonnie, na které se můžete podívat pomocí odkazů níže + obálku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

* Vezměte prosím na vědomí, že Relikvie smrti: část II. přijde do kin v červenci 2011, navzdory chybě v článku magazínu ASOS, stejně tak Bonnie není zasnoubená s Jamie Campbell Bowerem.

VIDEO: Harry Potter "I open at the close"

29. srpna 2010 v 12:34 | Susan |  Videa
VIDEO: Harry Potter "I open at the close"

A máme tu další video! Je to opravdu krásné dílo, vytvořené velkým fanouškem Harryho Pottera, ILoveThesePeople. Jedná se o vynikající sled záběrů ze všech filmových Potterovek a k tomu nám hraje skladba Intro od kapely XX. 

Harry vzpomíná. Promítá se mu před očima celý jeho život. Je připraven zemřít.

Emma leaving Bungalow 8

28. srpna 2010 v 9:20 | Susan |  News
Po delší době jsou k dispozici nové Candids fotografie Emmy Watson. Tentokrát jsou to fotky z jejího odchodu z Londýnského nočního klubu Bungalow 8.Stalo se tak ve středu 25.srpna.Týž den prý Emma povečeřela s partou přátel v Café Pacifico Mexican restauraci v Covent Garden.Ve středu také informovala fanoušky na svém Twitteru i Facebooku,že se právě vrátila z úžasné dovolené,kterou strávila s rodinou.Dále informovala,že nyní je na skoi v Londýně a brzo odletí do USA kvůli zahájení semestru.

Harry Potter a Fénixův řád na Nově pravděpodobně v listopadu!

27. srpna 2010 v 19:34 | Susan |  Harry Potter a Fénixův řád
Harry Potter a Fénixův řád na Nově pravděpodobně v listopadu!

Jak už nejspíš víte, nejznámější česká televizní stanice Nova, připravuje na podzim premiéry hned několika mega filmů, mezi nimiž nechybí ani Harry Potter a Fénixův řád (5.díl) v podání režiséra Davida Yatese a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu (3.díl) v podání režiséra Alfonsa Cuaróna, tedy podle hodnocení kritiků dosud nejlepší filmy HP série. Nedávno jsem psal do TV Nova, ohledně toho, kdy přesně mají v plánu vysílat Fénixův řád a dostalo si mi odpovědi. Na Fénixův řád se prý máme těšit pravděpodobně v období, kdy vstoupí do kin nový díl - Relikvie smrti: část I. - což s největší pravděpodobností znamená v listopadu!

Na Harryho Pottera a Fénixův řád se můžete těšit na podzim tohoto roku, pravděpodobně v období kdy přijde do kin nový díl (zpráva od TV Nova).

Nové informace o originálním dabingu videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - Potvrzeny další jména!

27. srpna 2010 v 18:56 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
Nové informace o originálním dabingu videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

Oficiální stránka videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I. byla aktualizována s novou zprávou ohledně originálního dabingu videohry. Byly potvrzeny další jména, které nadabují své postavy.

Víme, že mnozí příznivci Harryho Pottera zbožňují, když si můžou vyslechnout hlasy, které slyší ve filmu i v naší hře a s potěšením oznamujeme nejnovější jména, která budou s vámi při hraní videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

Patří mezi ně Alfie Enoch, který hraje Harryho kamaráda Deana Thomase a Warwick Davis, který poskytne svůj hlas pro skřeta Griphooka v naší hře. Fanoušci domácích skřítku se mohou těšit na návrat Toby Jonese jako skřítka Dobbyho a Simona McBurneyho jako Kráturu.

Dále nadabují své postavy také Rupert Grint (Ron Weasley), James a Oliver Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi), Tom Felton (Draco Malfoy), Dave Legeno (Fenrir Šedohřbet) a Evanna Lynch (Lenka Láskorádová). A připravují se i další jména.

Jestli se u videohry dočkáme českého dabingu není známo.
Videohra Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do českých prodejen 17.listopadu.2010!

Dvě nové fotky z Harryho Pottera a Relikvií smrti: část I.

27. srpna 2010 v 12:26 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
Dvě nové fotky z Harryho Pottera a Relikvií smrti: část I.

Je to tak, pomalu ale jistě začíná Warner Bros konečně rozjíždět propagační kampaň k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I., dnes tu máme další dvě nové fotky z filmu. Na první fotce můžete vidět Harryho a na druhé Rona ve stanu. Již brzy by jsme se měli dočkat i prvních plakátů a nového traileru, který by pravděpodobně měl přijít i v českém dabingu.

imagebam.com imagebam.com

Tři nové promo fotky k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část I.

27. srpna 2010 v 9:09 | Susan |  Promo Photos
Tři nové promo fotky k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část I.

Na internetu se objevily tři nové promo fotky k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I., které pocházejí z Harry Potter foto-alba, které vyšlo v Brazílii. Na fotkách můžete vidět nový záběr na trio na Grimmauldově náměstí, Rona s Hermionou na lůžku ve stanu a Hermionu s medailonkem na krku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bonnie Wright na zářijové obálce magazínu ASOS!

26. srpna 2010 v 18:55 | Susan |  News
Bonnie Wright na zářijové obálce magazínu ASOS!

Herečka Bonnie Wright, která v Potterovkách ztvárňuje Ginny Weasleyovou se objeví na obálce zářijového vydání magazínu ASOS, kde je označená jako stoupající hvězda, která nosí "nejžhavější pódiové trendy." Na obálku magazínu se můžete ve vysokém rozlišení podívat pomocí odkazu níže.

imagebam.com

Bonnie se objeví i v posledních dvou Potterovkách - Relikviích smrti, jejíž první část vstoupí do ČR kin už 18.listopadu.2010! Druhá část Relikvií smrti přijde do ČR kin 14.července.2011!

MTV Brazílie přináší rozhovor s Tomem Feltonem!

26. srpna 2010 v 12:02 | Susan |  Interwers
MTV Brazílie přináší rozhovor s Tomem Feltonem!

MTV Brazílie nedávno zveřejnila nový rozhovor s Tomem Feltonem (Draco Malfoy), který proběhl během akce Comic Con 2010, která se konala přibližně před měsícem. Tom hovořil o své hudební kariéře, vyvýjení jeho postavy v Relikviích smrti a také o posledním natáčecím dni, který se uskutečnil 12.června.2010. Níže najdete video z rozhovoru.

Poslední natáčecí den se pokusil vylíčit trochu podrobněji, takže prozradil, že při loučení se každý s každým "trochu neohrabaně" objímali a podávali si ruce. Pak ještě viděli 20ti minutový klip k filmu Harry Potter a Relikvie smrti a montáž záběrů ze všech osmi filmů. Při sledování těchto záběrů byl snad každý v slzách.Nové fotky z natáčení vězně z azkabanu

26. srpna 2010 v 9:58 | Susan |  Harry Potter a vězeň z Azkabanu
novými  fotkami z filmu se objevilo i několik pěkných,nových fotek z natáčení Vězně. Prohlédnout si je můžete níže.

Představitelka malé Lily Evans

26. srpna 2010 v 9:05 | Susan |  Epilog
Dnes se konečně dozvídáme,která malá herečka si zahraje nejmladší Lily jež v Harry Potterovi vystupuje. Ještě nevíme,jak bude vypadat malý Snape a myslím,že ani malý James nám nebyl představen.Snad se i jich brzy dočkáme.Castingová agentura A & J oznámila,že malou Lily si zahraje desetiletá herečka jménem Ellie Darcey-Alden.Zahraje si konkrétně v druhé části,kde Harry bude sledovat vzpomínky Severuse Snapea,které mu stihl dát než zemřel.Tyto vzpomínky odhalí mnoho věcí z jeho života a také to na,které straně v této válce opravdu stál.V knížce to můžete najít v kapitole nazvané Princův příběh.Jsou to scény,na které se těším opravdu hodně a jsem strašně zvědavá,jak je natočej.Dvě fotky Ellie si můžete prohlédnout níže. Jen doufám,že Yates neudělá osudovou chybu a nezapomene jí ve filmu dát zelené kontaktní čočky. Kdyby to neudělal,tak by mě tím dost naštval.Jinak myslím,že se na Lily celkem hodí i když jsem si jí představovala naprosto jinak.

Photoshoot pro časopis Attitude (2009)

25. srpna 2010 v 20:00 | Susan |  Galerie

Někdy v ROCE 2009 nafotil Daniel Photoshoot pro časopis Attitude . Přibližně edited rokem , jsem Zde zveřejňovala obálku tohoto časopisu , ALE nikdy jsem nezveřejnila žádné fotky z photoshootu .
Níže tedy mate celý tento photoshoot čítající 15 fotografií .

Žebříček nejvýdělečnějších filmů aktualizován - Kámen mudrců na 8.místě!

25. srpna 2010 v 18:06 | Susan |  Harry Potter a kámen mudrců
Žebříček nejvýdělečnějších filmů aktualizován - Kámen mudrců na 8.místě!

Nedávno se v Chicagu konalo testovací promítání filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. jenž mělo od šťastlivců, který se ho zúčastnily velice kladné ohlasy. Nedávno byl také aktualizován žebříček nejvýdělečnějších filmů, mezi nimiž nechybí ani Potterovky, a ptáme se... mají poslední dva filmy šanci porazit Kámen mudrců nebo dokonce nejvýdělečnější film historie, Avatar?

Potterovky mají docela velmi dobré umístění, pokud nepočítáme Vězně z Azkabanu, který přesto, že podle mnohých kritiků, je nejlepším filmem Potterovské filmové ságy, je v současné době až na 28.pozici! Nejvýdělečnější z HP je naopak Kámen mudrců, kterému patří 8.pozice.


Všechno nejlepší, Angelica Mandy!

25. srpna 2010 v 15:00 | Susan |  News
Všechno nejlepší, Angelica Mandy!

Dnes, 25.srpna.2010 slaví své 18.narozeniny anglická herečka Angelica Mandy, kterou z Potterovek... konkrétně Harryho Pottera a Ohnivého poháru můžete znát jako malou sestru Fleur, Gabriellu Delacourovou! Roli Gabrielly si zopakuje i v první části Harryho Pottera a Relikvií smrti, kde se objeví na svatbě Billa a Fleur. Zahrála si i ve filmu Jarmark marnosti. Níže najdete fotku, kde ji můžete vidět, jak vypadá v současnosti.

imagebam.com

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Harryho sako z HP 7

25. srpna 2010 v 10:45 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
Našla jsem sako , které Na sobe mel Harry , co po tom SE společně s Ronem Hermionou převlékly Ze Satu co měly Na stavbě.Toto Sako bylo údajně vydraženo