Informace pro SB  a návštěvníky blogůů  ZDE1. Kapitola povídek o HP - Ztracená sestra

Září 2010

První oficiální TV Spot k HP7: část I. ke stažení v HD + screeny!

12. září 2010 v 18:09 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
První oficiální TV Spot k HP7: část I. ke stažení v HD + screeny!

Jak už určitě mnozí z vás víte, včera se na internet dostal první oficiální TV Spot k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. ve velmi dobré kvalitě - více tento článek. Dnes si můžete TV Spot stáhnout na svůj počítač v HD kvalitě, pomocí následujících odkazů!


Nová fotka Harryho z HP7 a z natáčení ve vile Malfoyových!

8. září 2010 v 18:24 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
Nová fotka Harryho z HP7 a z natáčení ve vile Malfoyových!

Warner Bros dnes vypustilo dvě nové fotky z Harryho Pottera a Relikvií smrti: část 1! První pochází z filmu, jedná se o scénu, kdy se Harry přemístí do Doupěte po střetnutí se Smrtijedy a dokonce i samotným lordem Voldemortem, po scéně Sedm Potterů. Druhá fotka pochází z natáčení scény ve vile Malfoyových, kde můžete vidět režíséra Davida Yatese a všímavější také Jasona Isaacse (Lucius Malfoy) a Toma Feltona (Draco Malfoy).

imagebam.com imagebam.com

Nové fotky k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část 1!

3. září 2010 v 17:02 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
Nové fotky k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část 1!

Na internet dnes byly propuštěny tři nové fotky z photoshootu Warner Bros k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. + jedna fotka z časopisu Empire v lepší, ale stále ne vysoké kvalitě. Každopádně, Warner Bros slíbilo, že se fotek z časopisu Empire dočkáme velmi brzy ve vysokém rozlišení, tak uvidíme... Na nových fotkách můžete vidět Luciuse Malfoye a dva přívržence Pána zla, kteří se objeví v posledních dvou filmech, z časopisu Empire byla zveřejněna fotka Harryho dvojítého odrazu v zrcadle, které dostal od svého zesnulého kmotra, Siriuse Blacka.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dále tu mám ještě jednu zajímavou informaci ohledně televizního spotu, který se včera objevil na YouTube. Video bylo odstraněno z důvodu, že si Warner Bros nárokuje autorská práva, což ale znamená, že se opravdu jednalo o oficiální ukážku. Každopádně jsem ale byl rychlejší a video jsem si stáhl pomocí jednoho programu, takže si spot můžete stáhnout zde. Bohužel není v dobré kvalitě, takže doufejme, že se brzy objeví v lepší a mi ho stačíme získat než ho Warněři znovu odstraní.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v časopisu Empire!

3. září 2010 v 7:00 | Susan |  News
Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v časopisu Empire!

A máme tu slibované scany z filmového časopisu Empire, jehož říjnové číslo se zaměřilo na předposlední film série o brýlatém čaroději s jizvou na čele - Harryho Pottera a Relikvie smrti: část 1! Na scanech můžete vidět několik dosud nepublikovaných fotek a promo fotek z photoshootu Warner Bros. Konkrétně můžete vidět tři promo fotky, na kterých jsou Harry, Ron a Hermiona, a tři fotky z filmu, na první je Harry s rozsvícenou hůlkou v temném domě, na druhé trio a na třetí Harryho odraz v zrcadle, který dostal od Siriuse. Celkem je to sedm scanů + obálka, takže osm.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v časopisu Empire + nové fotky z filmu!

1. září 2010 v 15:45 | Susan |  Harry Potter a relikvie smrti
Harry Potter a Relikvie smrti: část I. v časopisu Empire + nové fotky z filmu!

Září se začíná velmi dobře! Filmový časopis Empire se v nejnovějším výdání zaměří na film Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! V předstihu budeme mít nové rozhovory s herci a také samozřejmě nové fotky z filmu. Oficiální stránky časopisu už byly dokonce aktualizovány s obálkou, na které můžete vidět drsného Harryho a našel jsem i malý scan, kde můžeme vidět další promo fotku Harryho. Časopis zavítá do amerických stánků už zítra, takže scanů by jsme se měli dočkat do konce týdne!

imagebam.com imagebam.com